به خاطر داشته باشید که در انتخاب میز مدیریتی همواره باید بین طرح میز و محیطی که از آن میز مدیریت میخواهیم استفاده کنیم و نوع کاربردی که آن میز مدیریتی برای ما دارد باید بگونه ای تناسب برقرار شود

 

 همچنین فاکتور های مهم دیگری را نیز باید در نظر بگیریم از جمله فضایی که در دفتر کار خود داریم(میز برای محیط ما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نباشد) ، نیازمندی های دفتر کار ، سلیقه و اهداف امروزه این برقراری تناسب تا جایی پیشرفته که به یکی از دغدغه های مدیران شرکتها و سازمانها تبدیل شده است.

پیش آز آنکه هر نوع نیم ست اداری و یا هر فیلد مرتبط دیگری به ویژه میز مدیریت پیشنهاد میکنم که به سلایق،‌ عادات و ترجیحات کارکنان خود اهمیت دهید.

چرا که فضای اداری خوب فضایی است که، چیدمان مبلمان اداری آن از جمله میز مدیریتی ، میز اداری ، میز کار گروهی  و میز و صندلی کارمندی و ... بر اساس یک طرح خوب با کاربرد بالا و هدفمند می باشد.

خوب است بدانید که فضای اداری هم دقیقا مانند فضای منزل شما نیاز به طراحی دارد با توجه به اینکه ساعاتی از روز را در محیط کار به فعالیت میپردازیم بنابراین طراحی زیبا و حرفه ای می تواند در روحیه ی کارمندان تاثیر گذار باشد. 

یک میز مدیریتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد

ما در تولیدی دنا صنعت در زمینه ی تولید انواع نیم ست اداری ,میز اداری، میز مدیریتی،صندلی اداری، میز مدیریتی کلاسیک، کانتر، پارتیشن اداری و فیلد های دیگری مثل تولید میز و صندلی فست فود ,صندلی پلاستیکی صندلی اپن و... سال ها تجربه کسب کردیم و همواره برآنیم که محصولی را به شما عزیزان ارائه دهیم که علاوه بر کیفیت از زیبایی قابل توجهی نیز برخوردار باشد و مفتخریم که همیشه رضایت شما عزیزان را در این زمینه جلب کرده ایم. میزهای مدیریتی با توجه به انداره، نوع کاربرد و... دارای ویژگی های زیر می باشد:

 

میز مدیریت
میز مدیریتی

چه رنگی برای میز مدیریتی مناسب است

رنگ میزهای مدیریتی، اغلب از میان رنگ های تیره می باشد. رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند. بهترین انتخاب، رنگی است که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت و صندلی مدیریت هارمونی داشته باشد.

آندازه ی میز مدیریتی باید چگونه باشد

میز مدیریتی نسبت به میزهای کارمندی و کارشناسی، دارای ابعاد بزرگتری است. دلیل این مسئله این است که با قرار دادن سیستم کامپیوتر بر روی آن، لوگوی شرکت، تقویم، کاتالوگ و... در یک قسمت از میز، باز هم فضای کافی برای سایر وسایل اضافه و پذیرایی باقی می ماند. ارتفاع میز مدیریت و اندازه میز مدیریت با توجه به ابعاد اتاق بسیار اهمیت دارد. توجه داشته باشید میز مدیریت نباید نسبت به ابعاد اتاق کار کوچکتر یا بزرگتر باشد.

 

طرح و فرم میز مدیریت

طرح و فرمی که برای میز مدیریت انتخاب می شود،از سادگی خارج است و برای آن اشکال زیبا و خاصی استفاده می شود. صندلی مدیریت هم از این قاعده مستثنا نیست این صندلی هم با طرحی متفاوت از صندلی اداری ساخته و به بازار عرضه می شود.

در مقاله های بعدی سعی میکنیم اطلاعات بیشتری را در مورد میز مدیریت در اختیارتان قرار دهیم